KONST / Litografier / Färglitografi 11733227

nr 1173 3227

Alexandre Kaj Lindström

(f. 1959)

Färglitografi, Signerad, numrerad 57/100, bladets mått: 75x55

Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 april 2018
kl 20:56:27

29/3 21:46:39 1      Vinnande bud

Alexandre Kaj Lindström

Läs mer om Alexandre Kaj Lindström